OPERATIV LEDNINGSGRUPP
Vår operativa ledningsgrupp ger koncernen mångfaldig yrkeserfarenhet och praktisk kunskap från olika sektorer och geografiska marknader. Den operativa ledningsgruppen ansvarar för den dagliga driften, utvecklingen och organisationen av Byggfakta Group.

Möt vår operativa ledningsgrupp

Det krävs dedikerade, skickliga och erfarna ledare för att vara ledande inom bygg-, fastighets- och sjukvårdssektorn i många år framöver. Vi är övertygade om att vi har rätt team på plats för fortsatt tillväxt och för att säkerställa de bästa lösningarna för våra kunder.

Thomas Bejer-Andersen
Thomas Bejer-Andersen
Denmark CEO

tba@byggefakta.dk

Lars Johansson
Lars Johansson
Sweden CEO

Lars.Johansson@byggfakta.se

Maria Bagge-Fagerback
Maria Bagge Fagerback
Media CEO

Maria.Bagge-Fagerback@annonskraft.se

Emmy Pettersson
Emmy Pettersson
Healthcare CEO

Emmy.Pettersson@byggfaktadocu.se

Markus Schulte
Marcus Schulte
Olmero/Dach CEO

markus.schulte@olmero.ch

Miguel Sobral
Miguel Sobral
Vortal/South Europe CEO

miguel.sobral@vortal.biz

Lars Schön
Lars Schön
Norway CEO

lars.schon@byggfakta.no

Sampsa Seppälä
Sampsa Seppälä
Finland CEO

Sampsa.Seppala@rtp.fi

Martin Kosour
Martin Kosour
Czech Republic CEO

martin.kosour@istav.cz

Vicci McEwens
Victoria McEwen
Glenigan/UK MD

Vicci.Mcewen@glenigan.com

Vill du även möta vår styrelse?

Vår styrelse består av erfarna företagsledare från hela näringslivet.